تبلیغات
forever together - شرحی بر ترم تابستان!!
شرحی بر ترم تابستان!!
سلام!
واقعا بیحال بودنمونو قبول دارم!البته من خودم که این چند وقت نت نداشتم تا بیام...
در ادامه پست قبلت مهدیه....
میخواستم بگم دیگه ناشکری هم نکنیم!
ما سه تا توی بهتری مدرسه اراک و بهترین سمپاد استان درس میخونیم.بهترین دبیرا رو داریم.بهترین درسا و کلاسا و بهترین دوستا!
من که نفسم به نفس مدرسه بستست!واقعا مدرسه شده تمام زندگیم...
از همین کلاسای تابستون میگم...
صبح که بلند میشدم باید عیییییین جت لباس میپوشیدم  چون این راننده سرویس ما گازشو میگرفت و میرفت!!!حالا خوبه ما اولین سرویس میرسیم مدرسه و حتی درها هم هنوز بستس!
تو سرویس هم باحال بود چون هم با بچه های نهم خوش میگذرونیدیم و هم تو دلم کلییییییییییییی به هفتمیا و فکرای بچگانشون میخندیدم!!!!حداقل من که اینطور نبودم و نیستم!
وقتی که میرسیدیم مدرسه عزا داشتیم که بدو سوالای تکمیلی رو بنویس،بجنب برگه های فیزیکو تکمیل کن!جواب اونو بده،این چند میشه و....
سر ساعت اولم که یا ریاضی بود یا زیست در هردو صورت یا من خواب بودم یا فکم از شدت خمیازه کشیدنام نصف میشد!!!میگم بچه ها اون شب که من سر سوالای سناوردی تا صب بیدار بودمو یادتون هس؟؟؟اون روز سر ساعت ریاضی دبیر زل میزد بهم و من هم در کمااااال پروویی در جوابش مث تمساح یه خمیازه بلننننند باااالااا میکشیدم به طوری که دردم میگرفت!!!سر ساعت زیست که کلاااااااااا خواب بودم هییییچی از مغز و هرمونا و این جور حرفا نفهمیدم!!!
ساعت فیزیک بود و مسخره بازیاش!!!
چقدرررررررر تن نیوتون و انیشتین و تسلا تو گور لرزید بسسس که ما پایه و اساس علم فیزیک رو به نابودی کشوندیم!یادته با کماااال پرووی زل میزدیم تو چشمای دبیر فیزیک و در جواب سوالش که میگفت:فیزیک ینی چی؟میگفتیم:فیزیک یعنی مرررگ تدریجی یک دانش آموز!
ولی ساعت آخر واقعاااا عشق بود!من که با تک تک سلولام عشق میکردم!مهدیه رفت کلاس المپیاد علوم و من و رویا رفتیم کلاس هم اندیشی دینی!
اونجا بود که تقریبا خودم رو پیدا کردم!

                                                                                                         ***
هعی...الان که فکر میکنم نصف بیشتر تمام خاطرات خوب من تو مدرسست!!!
چقدر دوسش دارم....چقدررررررررر عاشقشم!!!
مدرسه
الان مهدیه میگه من عاشق همه ام!!!
پ.ن:مهدیه گفتم من خاطره نویسیم خوب نیست!!![ سه شنبه 10 شهریور 1394 ] [ 11:20 ب.ظ ] [ Aurora ] [ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه